KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16417142
nr 1641 7142
Tusch
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Adjutanten Dardel beordras att studera Franska Arméen". Bildmått: 24x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:27:23
8/9 17:40:35